8 grudnia w Godzinę Łaski – wyproś pomoc!

Nabożeństwo zwane Godziną Łaski przypada 8 grudnia od godziny 12:00 do 13:00, w uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. To jedyny taki dzień w roku.

 O tej wyjątkowej godzinie Matka Boża powiedziała: „Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga. Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny Łaski. Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu”.

Matka Boża podczas objawień w Święto Niepokalanego Poczęcia – 8 grudnia 1947 r., pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech powiedziała:

„Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata.
Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga.
godzina-laski-1-300x300Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich.
Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona.
Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski.
Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu”.

Mamy Matkę , która już ponad 170 lat , napomina, płacze, przypomina , prosi, średnio 3 objawienia w ciągu roku. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię. Tak jak Jezus przyszedł pierwszy raz przez Maryję, tak teraz przyjdzie ponownie przez Maryję. ”A jest brzemienna. I woła cierpiąc bóle i męki rodzenia” (Ap. 12.2)

Pomyśl jeżeli matka widzi, że dzieci idą w złym kierunku, to nawołuje do poprawy. Jeżeli jesteś matką, to wiesz , czujesz instynktownie, że z twoim dzieckiem dzieje się coś nie tak. Tym bardziej Maryja Matka Nasza interweniuje gdyż błądzimy i idziemy w stronę piekła. Będzie się starać nas przestrzec przed złą drogą.

A ojciec gdy widzi co się dzieje mówi Matko idź pogadaj z tymi dzieckiem , może ciebie wysłuchają i Matka idzie pokornie i woła , napomina, zawraca z drogi. Posłuchasz Maryi, może to ten czas abyś usłyszał Jej wołanie. Może byłeś kiedyś katolikiem i odszedłeś od Kościoła, bo zostałeś skrzywdzony lub chciałeś po swojemu ułożyć sobie życie. Teraz po latach, możesz pozbyć się tej pychy, bo Miłosierny Jezus zawsze czeka na ciebie i ci przebaczy. Nie czekaj zawróć z drogi do piekła, byś mógł się radować w Chwale Ojca i Syna i Ducha Świętego, Maryja na pewno cię poprowadzi bezpieczną i sprawdzoną drogą prosto do Nieba.

Zrób pierwszy krok
Zacznij szukać a znajdziesz, rozejrzyj się do koła na pewno jest ktoś kto ci pomoże i wskaże drogę do Jezusa. Powiedz tylko chcę,kasia-1-300x285 a zaczną się dziać cuda w twoim życiu i powrocie do Ojca. Daj się ponieść Maryi do Jezusa. A wypełnisz się radością jakiej jeszcze nie znasz.
Żadna wóda, drinki , narkotyki, papierosy, pieniądz, sława nie zastąpi Jezusa, w którym ukryta jest moc i szczęście jakiego nie zaznasz u innych.
Niech cię Bóg błogosławi na drodze nawrócenia. Wierzę w to mocno, że ci się uda i spotkamy się w Niebie u Ojca.
Źródło: cudajezusa.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *