News will be here

Co leczy zapomniana witamina U?

Nasi przodkowie stosowali naturalne metody leczenia. Chińczycy i Indianie nadal je stosują i dzięki temu leczą wiele schorzeń i nie chorują na raka.
Dlaczego uważamy ich za zacofanych?
witaminy-leki-zdrowieProducenci farmaceutyczni wmówili chorym, że tylko leki pomogą im pozbyć się dolegliwości. To bardzo dochodowy biznes. W reklamach telewizyjnych bombardują swoimi ofertami. Aktorzy są odpowiednio dobierani, żeby trafić w grupę docelową. Firmy farmaceutyczne stać na wydanie milionów złotych na reklamę, gdyż inwestycja zwróci się wielokrotnie. Widz, któremu coś dolega spieszy po reklamowany lek. Nie zdaje sobie sprawy, że specyfiki nie leczą, a jedynie pomagają doraźnie, niszcząc przy tym inne narządy. Osłabia się system immunologiczny i z czasem coraz bardziej słabnie. Witaminy w aptekach są chemicznie przetwarzane i nie mają żadnej skuteczności.

Przemysł farmaceutyczny podjął wszelkie możliwe działania, żeby zapomniano o leczniczych działaniach ziół i naturalnych witaminach. Efekt jest taki, że wydajemy coraz więcej pieniędzy na leki i jesteśmy coraz słabsi. Nie wierzmy w to, że będzie inaczej. Sięgajmy po dawne sprawdzone metody i na własną rękę szukajmy pomocy dla naszego organizmu.

Zapomniana witamina U
Występuje tylko w soku z kapusty. Odkryto ją w latach pięćdziesiątych. Witamina U (sulfinian metioniny) to pochodna metioniny, która jest uważana za aminokwas życia.

Witamina U wspomaga gojenie ran, zapobiega starzeniu się skóry i usuwa jego skutki. 21 stycznia 2010 roku naukowcy z wydziału dermatologii Uniwersytetu w Seulu, opublikowali w czasopiśmie Pharmacology wyniki badań, w których udowodnili, że witamina U stosowana zewnętrznie trzykrotnie przyspiesza tempo regeneracji uszkodzonej skóry.

Witamina U była produkowana w formie drażetek w latach 70. XX w. przez francuską firmę Beytout, która z nieznanych przyczyn nagle zaprzestała produkcji. Zalecana dawka przed posiłkiem wynosiła 500 mg (3x dziennie).

Stosowanie zewnętrzne witaminy U
Kapusta biała działa leczniczo zarówno stosowana wewnętrznie(soki) jak i zewnętrznie (okłady ze świeżych liści). Okłady z liści kapusty leczą: nowotwory, płuca, jelita, żołądek, wątrobę, hemoroidy, egzemy, żylaki, stłuczenia, odmrożenia, oparzenia, astmę, infekcje, nerwobóle,. stawy, zapalenie żył, migrena, bóle głowy, bóle piersi u matek karmiących, postrzał, czyraki, ropienie, prostatę i wiele innych chorób.
Z umytych i osuszonych liści, wykrawamy żyłę główną, lekko rozgniatamy butelką, a po pojawieniu się soku przykładamy je na chore miejsce na ciele i zakładamy bandaż.

Zastosowanie wewnętrzne
Spożywamy w przypadku chorób takich jak: cukrzyca, wrzody,witamina-sok-kapusta-zdrowie anemia, alkoholizm, gastryczne dolegliwości, szkorbut, zapalenie oskrzeli, astma, ogólne osłabienie, anemię, szkorbut, alkoholizm, wrzody, cukrzycę, układ oddechowy. wrzody, zmęczenie, egzema, grypa, zatoki, katar, kamienie moczowe, robaki jelitowe i wiele innych.
Wyciskamy i pijemy sok oraz spożywamy kapustę w formie surówek. wewnętrznie w postaci soku i surówki.
arka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *