News will be here

Gdzie spędzimy wakacje w tym roku?

Koronawirus zatrzymał w miejscu niemal każdą dziedzinę gospodarki. Dawniej nikt by nie uwierzył, że Świat może stanąć praktycznie w bezruchu. A jednak ten fakt zaistniał i to z powodu niewidzialnego wirusa.
Powoli jednak wracamy do rzeczywistości i jeśli nic podobnego się już nie wydarzy, zaczniemy funkcjonować normalnie.

Wakacje w kraju?
Od połowy czerwca mają zostać „odmrożone” uzdrowiska. To bardzo dobra wiadomość, bo wolnym krokiem zbliżamy się do wakacji. Większość z nas ich nie planowała ze zrozumiałych powodów. Teraz możemy zacząć powoli myśleć o wakacyjnych wyjazdach. Czy jednak osoby, które spędzały co roku urlopy zagranicą, tego lata pojadą w egzotyczne miejsca, do ekskluzywnych kurortów? To pytanie pozostaje jak na razie bez odpowiedzi.

Polskie ośrodki
Możemy się cieszyć, że uzdrowiska będą przyjmowały wczasowiczów. To dobra wiadomość dla nas wszystkich. Polskie ośrodki nad morzem, w górach czy nad jeziorami odetchną z ulgą, bo przecież funkcjonują jedynie sezonowo. Obecna sytuacja przyczyni się do oblegania naszych uzdrowisk, co nie jest bez znaczenia dla polskiej gospodarki jak ifirm, które swoje biznesy prowadzą jedynie w okresie letnim.
Jeśli więc planujemy wakacyjny wyjazd, warto już teraz rezerwować miejsce.
AM

One Comment

  1. Niezapomniane wakacje w Sarbinowie -

    […] niespełna 20 km od Koszalina i 33 km od Kołobrzegu, warto spędzić długi weekend, nie tylko letni urlop. Każdy ma zapewnione niezapomniane wakacje w Sarbinowie, także turysta nastawiony jest na […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *