News will be here

9 czerwca – bezpłatne szkolenie online: sposoby na zwiększenie zaangażowania pracowników

9 czerwca odbędzie się dwugodzinne bezpłatne szkolenie poświęcone tematowi zaangażowania pracowników i wdrożeniu funkcji Chief Happiness Officer w instytucji.
Dostęp do szkolenia poprzez link wysyłany mailowo
Zapisy na wydarzenie: https://www.lp.ihawi.com/25-sposobow-na-zwiekszenie-zaangazowania-pracownikow  Warsztaty poprowadzą Renata Kałużna, założycielka International Happiness at Work Institute oraz Dorota Wierzbicka-Kot, doświadczona trenerka i promotorka koncepcji happiness at work.

Szkolenie to część kampanii, która ma na celu zwrócenie uwagi na szczęście w pracy, ważny aspekt zarządzania zespołem. Warsztaty są skierowane głównie do osób pracujących na stanowiskach kierowniczych i menedżerskich, ale może wziąć w nich udział każda osoba, która jest zainteresowana rozwojem osobistym i budowaniem pozytywnej atmosfery w miejscu pracy.

Znamy rozmaite określenia na dbanie o komfort psychiczny za pomocą rzeczy, którymi się otaczamy, ludzi, z którymi spędzamy czas, ale pozostajemy uzależnieni od czynników zewnętrznych, a tym jest na przykład nasz zespół. Błędnie zakładamy, że jesteśmy skazani na myślenie o miejscu pracy jako czymś nieprzyjemnym. A wcale nie musi tak być, i tu właśnie może pomóc menedżer posiadający umiejętności zarządzania szczęściem w pracy – mówi Renata Kałużna, pomysłodawczyni i założycielka International Happiness at Work Institute i doświadczony menedżer.

W ostatnich miesiącach zmierzyliśmy się ze zmianami o 180° – biura zamilkły, aktywni handlowcy przeszli w stan uśpienia, osoby dotychczas aktywne otrzymywały mniej zadań. Powrót do pracy na pełnych obrotach nie zajmie nam jednego dnia. Musimy nadzorować ten proces, aby pracownicy nie poczuli się przeładowani obowiązkami, ale jednocześnie byli wydajni. W tym właśnie pomogą nasze warsztaty.

Darmowa forma wydarzenia i jego kompaktowa forma pomogą zapoznać się z ideą zarządzania szczęściem w pracy, bez angażowania dużych środków i całego zespołu.

Zapisy na wydarzenie: https://www.lp.ihawi.com/25-sposobow-na-zwiekszenie-zaangazowania-pracownikow

Dostęp poprzez link wysyłany mailowo
Dorota Zadroga