News will be here

Wybór i zakup mieszkania na rynku pierwotnym

Wybór i zakup mieszkania- 19 kwietnia spotkanie z ekspertami

Wybór i zakup mieszkania, jak i jego wykończenie, to dla wielu osób ekscytujący, ale i stresujący proces. Konieczność podjęcia ważnych i kosztownych decyzji bywa przytłaczająca. Dlatego 19 kwietnia Oddział Warszawski Polskiego Związku Firm Deweloperskich we współpracy z firmami Decoroom, Otodom i Finamax zorganizuje spotkanie skierowane do osób aktywnie poszukujących mieszkania na rynku pierwotnym.

Wybór i zakup mieszkania- jak dopasować ofertę?

Każdy, kto ma za sobą zakup pierwszego mieszkania wie, że znalezienie w gąszczu ofert tej, która najlepiej spełnia nasze wymagania może niekiedy trwać kilka miesięcy. Dlatego warto skorzystać z platform, które dzięki sztucznej inteligencji dopasują prezentowane oferty do naszych preferencji, a także umożliwią wirtualny spacer po mieszkaniach, które dopiero są w budowie. Pozwolą także obejrzeć wybrane wnętrze wykończone w różnych aranżacjach.

Wybór i zakup mieszkania – spotkanie z ekspertami

O tym jak szukać mieszkania i jak nowoczesne technologie mogą nam w tym pomóc opowie Justyna Lachowska z Otodom. Z kolei Mariusza Grzędę z firmy Finamax zaprosiliśmy, aby odpowiedział na pytanie, które obecnie zadaje sobie wiele osób – czy w dzisiejszych czasach można pozyskać finansowanie mieszkania na korzystnych warunkach? Nie zabraknie również kwestii związanych z odbiorem mieszkania od dewelopera oraz projektowaniem i wykańczaniem wnętrz. Swoją wiedzą w tym zakresie podzielą się z uczestnikami Alicja Janiak i Michał Szymański z pracowni Decoroom. Po wystąpieniach uczestnicy będą mieli możliwość indywidualnej rozmowy z ekspertami.

Program:

  • ABC kupna mieszkania. Gdzie szukać? Na co zwrócić uwagę? – Justyna Lachowska, Otodom
  • Kredyt hipoteczny na dobrych warunkach – czy obecnie to możliwe? – Mariusz Grzęda, Finamax
  • Współpraca z architektem wnętrz na etapie zakupu mieszkania – Alicja Janiak i Michał Szymański, Decoroom
  • Indywidualne rozmowy z ekspertami

Data: 19 kwietnia 2023 r., g. 17:00

Miejsce: Showroom Decoroom, ul. Nowogrodzka 62B, Warszawa

Link do rejestracji: https://forms.gle/Q8snTnXY753FoqhG7 
Magdalena Jankowska