Przesłanie Jezusa do Żydów: nawróćcie się!

Nawet rabin już poznał Jezusa. Chrystus umarł także za Żydów i dlatego wzywa ich  do nawrócenia. Ich wiara jest całkowicie sprzeczna z tą, którą przekazał nam Mesjasz. Wciąż Żydzi uznają się za naród wybrany. Niestety utracili ten przywilej za nie przestrzeganie przykazań Boga. Dziś narodem wybranym są Polacy. Jezus jest Miłosiernym Panem i dlatego nawołuje  wyznawców judaizmu, żeby przejrzeli na oczy i nawrócili się, póki nie jest za późno.  Nie pieniądze powinni kochać, ale Jezusa i Maryję.

Oto przesłanie do Żydów

I [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami, a nie są nimi, lecz synagogą szatana. Św. Jan już to przepowiedział. To nie są prawdziwi Żydzi ich sercami rządzi szatan – słuchaj Słowa Boga !!
Aniołowi Kościoła w Smyrnie napisz:
To mówi Pierwszy i Ostatni,
który był martwy, a ożył:
9 Znam twój ucisk i ubóstwo –
ale ty jesteś bogaty –
i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami,
a nie są nimi, lecz synagogą szatana.
10 Przestań się lękać tego, co będziesz cierpiał.
Oto diabeł ma niektórych spośród was wtrącić do więzienia,
abyście próbie zostali poddani,
a znosić będziecie ucisk przez dziesięć dni.
Bądź wierny aż do śmierci,
a dam ci wieniec życia.
11 Kto ma uszy, niechaj posłyszy, co mówi Duch do Kościołów.
Zwycięzcy śmierć druga na pewno nie wyrządzi szkody. ( Ap. 2,9-11)

Jezus do Polaków mówi przestań się lękać – słyszycie to Polacy !? Na kolana do modlitwy !

Jezus dziś do nas mówi – Polaków te słowa , Pomimo że do Żydów Mesjasz już przyszedł to oni Go odrzucili dlatego nie mogą się z tym pogodzić i szukają wszędzie zaczepki aby usprawiedliwić swój błąd.

Pamiętacie to Jezus wasz Mesjasz ???
O bracia Żydzi jakże wielki wasz błąd i wasza wina . Nawróćcie się do Jezusa waszego Boga – Jedynego Boga. Już Duch przelewa łaski z waszego narodu na Polskę – jeszcze macie szansę się nawrócić, to już ostatnie wasze dni, dlatego wzywamy was my młodsi bracia Katolicy – NAWRÓĆCIE SIĘ !!!

Nie służcie diabłu – on was wiedzie wprost do piekła . Pieniądze, lichwa, obłuda to wasza zguba , która was wiedzie drodzy Żydzi do piekła. Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów.

Matka za wami płacze? Wasza Matka Żydzi !!!
Módlmy się za tych biednych braci Żydów aby dalej nie błądzili gdyż Bóg znów ich skarze , potwornie będą cierpieć jeśli się nie nawrócą. II wojna światowa przy tym co teraz wycierpią to pestka. Módlmy się za nich gorąco i gorliwie, niech przejrzą na oczy , niech przyjmą Jezusa . Tylko tyle im teraz zostało. Maryjo módl się za nimi.
źródło: cudajezusa.pl

You may also like...

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *