News will be here

Nowe miejsca pracy na Śląsku

Firma NGK Ceramics Polska zwiększyła właśnie zapotrzebowanie na pracowników zatrudnianych do nowo powstałego zakładu w Dąbrowie Górniczej. Dla mieszkańców regionu oznacza to kilkaset nowych etatów. Prowadzona przez agencję zatrudnienia Manpower rekrutacja adresowana jest do kandydatów z obszarów Zagłębia oraz Śląska.

Gliwice, 9 maja 2016 r. – NGK Ceramics Polska jest firmą produkcyjną będącą częścią międzynarodowej grupy NGK Insulators Ltd., światowego lidera w produkcji materiałów technologicznych. NGK zatrudnia obecnie ponad 3000 pracowników i jest jednym z największych pracodawców w naszym regionie. W jej zakładach produkowane są filtry ceramiczne cząstek stałych do silników diesla DPF oraz wielkorozmiarowe substraty ceramiczne (LSH) stosowane jako wkłady katalityczne w silnikach diesla.
Prowadzona przez Manpower rekrutacja obejmuje zarówno kandydatów z obszarów Zagłębia oraz Śląska. Poszukiwani są operatorzy linii produkcyjnej, magazynierzy, a także specjaliści z obszarów automatyki, informatyki czy kontroli materiałowej.

Docelowym miejscem zatrudnienia będzie zakład w Tucznawie. Wpierw jednak każdy pracownik odbędzie półroczne szkolenie z przyszłych obowiązków w zakładzie mieszczącym się w Gliwicach, dokąd będą mieli zorganizowany transport z wybranych miast Zagłębia.
– W związku z nową inwestycją NGK Ceramics w Tucznawie poszukujemy nawet kilkuset kandydatów, głównie do obsługi procesu produkcyjnego, – komentuje Magdalena Kopczyńska, Branch Supervisor w gliwickim oddziale agencji zatrudnienia Manpower. – By przyspieszyć realizację procesu, prowadzimy intensywne poszukiwania w kilku różnych miejscowościach. Liczymy na duże zainteresowanie ze strony kandydatów, bo przedstawiana przez nas oferta to szansa na stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy. Wynagrodzenie wzbogacone jest o premie, nagrody półroczne oraz benefit sportowy i prywatną opiekę medyczną, – dodaje przedstawiciel Manpower.

Prowadzony przez Manpower proces rekrutacyjny cały czas trwa, a każdy zainteresowany pracą dla firmy NGK Ceramics Polska może wziąć w nim udział, wysyłając CV na adres gliwice.wroclawska@manpower.pl. Dodatkowe informacje uzyskać można również dzwoniąc pod numer 734-108-162 lub 608-480-275 lub odwiedzając regionalne biuro Manpower, które mieści się przy ulicy Wrocławskiej 10 w Gliwicach. Szukając pracy warto korzystać z ofert doświadczonych agencji zatrudnienia, takich jak Manpower. Współpracując z pracodawcami z różnych branż, agencja zatrudnienia Manpower udziela dostępu do wielu ofert pracy, ułatwiając kandydatom jej szybsze znalezienie.
***
ManpowerGroup w Polsce
ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 r. wspiera firmy i kandydatów w Polsce. Organizacja posiada blisko 50 agencji i jest obecna w 26 miastach w całym kraju. ManpowerGroup oferuje unikalne rozwiązania dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® i Experis™.

Usługi w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement. Realizowana przez ManpowerGroup usługa outplacementu jest oparta o metodologię, materiały oraz narzędzia Right Management, światowego eksperta w obszarze zarządzania talentami i karierą.
Więcej o ManpowerGroup w Polsce na stronie www.manpowergroup.pl.

O ManpowerGroup
ManpowerGroup™ (NYSE: MAN) jest światowym liderem manpowergroup-logo-Polskainnowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy. Firma tworzy i dostarcza wysoce skuteczne rozwiązania, które pomagają firmom osiągać cele biznesowe i zwiększać konkurencyjność. Dzięki ponad 60-letniemu doświadczeniu ManpowerGroup – firma warta 20 miliardów dolarów – oferuje pracodawcom pełen wachlarz innowacyjnych rozwiązań, które podnoszą efektywność i pozwalają odnieść sukces w Erze Człowieka. Rozwiązania te są odpowiedzią na wszelkie potrzeby firm w obszarze talentów: od rekrutacji i badania kompetencji, poprzez szkolenia i zarządzanie karierą do zatrudnienia zewnętrznego, outsourcingu procesów i doradztwa personalnego.

ManpowerGroup posiada największą w branży sieć obejmującą prawie 3 100 biur w 80 krajach, dzięki której łączy globalną perspektywę
z wiedzą o trendach na rynku pracy i zrozumieniem lokalnych uwarunkowań. Pozwala to każdego roku odpowiadać na potrzeby 400 000 klientów, w tym małych i średnich przedsiębiorstw ze wszystkich sektorów oraz największych światowych korporacji.
Rozumiejąc siłę ludzkiego potencjału i cele biznesowe firm ManpowerGroup skutecznie wspiera przedsiębiorstwa i kandydatów, by osiągali więcej, niż wydawało się możliwe. Łącząc firmy z talentami, ManpowerGroup prowadzi do rozwoju przedsiębiorstw, buduje sukces osobisty i wspiera równowagę społeczną. Te silne więzi umacniają i napędzają świat pracy. Innowacyjne rozwiązania ManpowerGroup dostarczane są przez ManpowerGroup™ Solutions, Manpower®, Experis™ oraz Right Management®.

Więcej o tym jak ManpowerGroup pomaga firmom odnieść sukces w Erze Człowieka na stronie www.manpowergroup.com.
Małgorzata Sacewicz-Górska
Koordynator ds. Public Relations
ManpowerGroup

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *