News will be here

NOWA PIOSENKA FISZA EMADE TWORZYWO W ZWIASTUNIE „SŁUG BOŻYCH”

Już za dwa tygodnie do kin wejdą „Sługi boże” z Bartłomiejem Topą, Julią Kijowską i Małgorzatą Foremniak. Premiera kryminału odbędzie się tuż przed jego pokazami na Festiwalu Filmowym w Gdyni w ramach Konkursu Głównego. Od dziś dostępny jest wyjątkowy materiał – nowa piosenka Fisza Emade Tworzywo, „Biegnij dalej sam”, która premierowo znalazła się w drugim zwiastunie filmu. Utwór usłyszymy w kinach 16 września.

O jaki świat dziś walczysz? – śpiewa Fisz w swoim nowym utworze. Piosenka znalazła się w filmie „Sługi boże”, a dziś prezentujemy zwiastun, który w całości ilustruje utwór zespołu Fisz Emade Tworzywo : https://youtu.be/YnYog0_YPag

Mariusz Gawryś, reżyser i współautor scenariusz, tak mówi o filmie: to historia kryminalna. Mamy dwójkę bohaterów i śledztwo, którego ważnym elementem są służby specjalne, Bank Watykański i tajemnicze morderstwa kobiet. Bohaterowie, próbują rozwikłać zagadkę, dotykają bolesnych tajemnic swojego życia. Można powiedzieć, że komisarz Warski, polski policjant, i Ana Wittesch, policjantka z Berlina, to taka para, w której mężczyzna jest po przejściach, a kobieta z przeszłością.

Głównym bohaterem filmu jest bezkompromisowy komisarz Warski, którego gra Bartek Topa. Na ekranie partneruje mu Julia Kijowska. Dostałam propozycję zagrania w tej opowieści innej bohaterki, ale od początku bardzo interesowała mnie historia tajemniczej Any Wittesch. Nie do końca wiadomo, dlaczego przyjeżdża do Polski i jaką ma motywację. Podobała mi się dziewczyna, która się kręci w tej historii, niewiele mówi, niewiele o niej wiemy, a potem okazuje się, że jest kluczowa dla intrygi. – opowiada aktorka.

Od 25 sierpnia w księgarniach dostępna jest również książka „Sługi boże” autorstwa Adama Formana.
Źródło: news.tv

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *