News will be here

Świece i świeczniki udekorują wnętrze domu

Klimatyczny nastrój ma wyjątkowe znaczenie zwłaszcza podczas długich, zimowych wieczorów. Świece i świeczniki to jeden z głównych elementów wystroju domu, który tworzy niepowtarzalną aurę. Światło świeczek nie tylko dodaje uroku mieszkaniu, ale także wpływa optymistycznie na samopoczucie domowników.

Świece, świeczniki oraz lampiony sprawdzają się doskonale zarówno w trakcie romantycznej kolacji, jak i rodzinnego obiadu. Drobne elementy, które w niezwykły sposób odmieniają nakrycie stołu, są dopełnieniem całej zastawy. Odpowiednio dobrany design świeczników pozwala stworzyć wysmakowane aranżacje, a oprawa świetlna wydobywająca się z małych promyków kreuje magiczne chwile. W trakcie kolacji doskonale sprawdzą się szklane świeczniki na długich nóżkach – dodadzą nakryciu elegancji, a światło padające przez szkło będzie się mienić wyjątkowym blaskiem. Podczas wspólnych, codziennych obiadów warto ustawić kilka mniejszych, ceramicznych świeczników, które skomponują się z zastawą.

Dekoracyjne oświetlenie można z powodzeniem stosować również w trakcie codziennych czynności. W sklepach dostępny jest duży wybór świec, które charakteryzują się oryginalnym aromatem – w zależności od preferencji zakupić można świeczki o zapachu pomarańczowym, tajlandzkiej wanilii, czerwonej porzeczki czy jaśminowego bukietu. Pomogą one wrócić myślami do ciepłych, letnich dni i zapomnieć o zimnej i wietrznej pogodzie za oknem.
Źródło: news.tv

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *