News will be here

Otwórz żłobek lub klub malucha w sieci franczyzowej, z pełną pomocą doświadczonych menadżerów

Kierownictwo tworzącej się sieci żłobków i klubów malucha zapewnia wszechstronną opiekę merytoryczną, prawną, formalną, w dziedzinie księgowości. Zapewniamy promocję i komunikację społeczną z rodzicami i instytucjami branżowymi w poszczególnych miastach i miejscowościach. 

Zespół dziennikarzy PortalPolski.pl i PortalPOLSKA.pl zapewnia rozpowszechnienie mediach oferty żłobka lub klubu malucha w dowolnym mieście lub miejscowości oraz bieżącą komunikację społeczną.

portal-polski-portal-polska-bezale-zlobek-dzieci-klub-malucha-franczyzaZgłaszają się osoby zainteresowane nie tylko z miast mniejszych i większych, ale także z różnych miejscowości w gminach. Wszędzie potrzebna jest pomoc rodzicom aktywnym zawodowo, a także pomagamy dzieciom, bo zajęcia zabawowo-dydaktyczne w społecznościach rówieśniczych pozwalają im łagodnie przechodzić proces socjalizacji i ułatwiają harmonijny rozwój osobowości i kompetencji społecznych.

Do otworzenia własnego żłobka potrzebne jest pomieszczenie własne lub wynajmowane, o niezbyt dużej powierzchni, bo rodzice dzieci zdecydowanie preferują kameralne, małe grupy maluchów. Chcą powierzać dziecko opiekunkom pracującym w małych grupach dzieci. Oczywiście, zbyt duże pomieszczenia łatwo przedzielić na mniejsze sektory, przeznaczając je dla grup dzieci. Można więc zaadaptować na żłobek lub klub malucha zarówno mniejsze, jak i większe pomieszczenia.

Specjalistki tworzonej sieci wszystkim się zajmą i wszechstronnie pomogą w zorganizowaniu nowych placówek, pod każdym względem. Przeprowadzą rekrutację pracowników, przekażą dokumentację prawną i finansową oraz wdrożą właścicieli i personel do sprawnego działania zaraz po rozpoczęciu działalności. Wykształcenie kierunkowe potrzebne jest tylko w przypadku personelu bezpośrednio sprawującego opiekę nad dziećmi, natomiast właścicielem placówki może być dowolna osoba, oczywiście nie karana sądownie w określonych kategoriach przestępstw.

Kontakt dla zainteresowanych: tel. 607 518 783

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *