News will be here

Jakie jest nowe trendy w modzie?

Zestawianie rzeczy sportowych i eleganckich, powrót do lat osiemdziesiątych oraz jeans, falbany – takie stylizacje na sezon wiosna i lato przygotowali projektanci. Sportowe dresowe spodnie będziemy łączyć z marynarką lub białą koszulą, a bluzy sportowe z czymś bardziej eleganckim na dole.

– Taki miks przekłada się na wygląd smart casual. To światowy trend gdzie widzimy kobiety ubrane w nowoczesny sposób. Żeby nie wszystko było „pod igłę”, mocno dopasowane – mówi newsrm.tv Iza Woźny, Agencja Pomada Fashion Office, obsługująca markę Zalando i dodaje, że będziemy mogli sobie pozwolić na także śmiałość w łączeniu kolorów i faktur. – Myślę, że łączenie kolorów ze sobą, nawet jeżeli pozornie do siebie nie pasują, jest bardzo inspirujące. Namawiałabym wszystkie dziewczyny żeby nie bały się tego trendu – mówi.

Co jeszcze zobaczymy? Wzory z motywami japońskimi i chińskimi, dużo pasteli. O nieco bardziej wyrazistych kolorach projektanci też nie zapomnieli, tu dominować będzie czerwień. Look koniecznie należy uzupełnić o plecione dodatki i akcesoria.
Źródło: news.tv

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *