News will be here

Zapraszamy na zimowisko RCS 2017

Po raz czwarty zapraszamy na Zimowisko RCS!

Podobnie jak w ubiegłym roku, spotkamy się w Krynicy Zdroju, perle uzdrowisk polskich, drugiej po Zakopanem stolicy sportów zimowych w naszym kraju. Do dyspozycji mamy liczne szlaki górskie przeznaczone do turystyki zimowej pieszej, trasy na narty biegowe, wyciągi narciarskie oraz pełnoformatowe, kryte lodowisko.

O przyjęciu na zimowisko decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są wyłącznie zgłoszenia potwierdzone wpłaceniem bezzwrotnej zaliczki w wysokości 150 zł. Numer konta zostanie przysłany w mailu potwierdzającym przyjęcie zgłoszenia. Zapisy trwają do 31 grudnia 2016 r.

Warunkiem pobytu na zimowisku jest wykupienie sobie ubezpieczenia (z uwzględnieniem turystyki zimowej typu narty, góry w Polsce i na Słowacji).

Zimowisko rozpoczynamy w poniedziałek 6 lutego obiadokolacją o godzinie 18.00, kończymy w sobotę 11 lutego Mszą Świętą i śniadaniem.

W cenę zimowiska wliczone mamy: noclegi, (bardzo dobre!) wyżywienie, instruktorów narciarstwa, kulig, jednodniowy wyjazd na Słowację, wyjazd kolejką gondolową na Jaworzynę Krynicką oraz wieczorek góralski.

Lokalna komunikacja, karnety na wyciągi, wypożyczenie sprzętu narciarskiego lub łyżew, wyjścia na lodowisko, paintball płatne są we własnym zakresie. Do dyspozycji w Krynicy i okolicach mamy wyciągi o różnym stopniu trudności i o różnej cenie karnetów. Przewidujemy wspólne wyjścia na narty, ale też indywidualne (są osoby, dla których narty nie będą priorytetem i dla nich też planujemy organizować czas).
Przewidywane są dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolacja.

Zapraszamy na zimowisko osoby pełnoletnie do 33. roku życia.

Nie przewidujemy możliwości organizowania osobnej kuchni dla osób, które stosują dietę lub są wegetarianami. Na zimowisku obowiązuje bezwzględny zakaz palenia i spożywania napojów alkoholowych.
Ze względu na specyfikę spędzania czasu w trudnych warunkach górskich, prosimy o niezgłaszanie się na wyjazd osób wymagających stałej opieki lekarskiej lub leczących się na schizofrenię, nerwice, depresje itp. Udział w zajęciach szkółki narciarskiej i wycieczki wysokogórskie wymagają pełnej sprawności fizycznej, dlatego podobną prośbę kierujemy do osób, które niedawno doświadczyły złamań, urazów, osób przechodzących rehabilitację bądź niebędących w pełni sprawności fizycznej.

Zapisów na zimowisko dokonujemy wyłącznie na adres mailowy: kostrzewa.s@gmail.com i podajemy: imię, nazwisko, adres, numer pesel i numer telefonu komórkowego.
milujciesie.org.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *