News will be here

Nie wstydź się klękać przed Bogiem. Maryja też tak robi!

Trzej Królowie to już wiedzieli….Powiedz wszystkim ludziom, że człowiek nigdy nie jest bardziej człowiekiem, niż kiedy upada na kolana przed Bogiem

Klękaj, klękaj, klękaj i nie wstydź się tego, bo Maryja o to prosi i tak postępuje.

catalina-1Oto fragmenty zapisków Cataliny Rivas mistyczki ,dotyczące obecności Nieba na Mszy Świętejcatalina 1:

Matka Boża powiedziała do mnie swoim delikatnym, słodkim, kobiecym głosem:
Dzisiaj jest dzień nauki dla ciebie. Pragnę, abyś się mocno skupiła na tym, czego doświadczysz, ponieważ będziesz dzielić się tym z całą ludzkością. ….kiedy wierni odmawiali: „Święty, Święty, Święty”(Pan Bóg Zastępów. Pełne są niebiosa i ziemia chwały Twojej…), nagle wszystko, co znajdowało się z tyłu celebransów, zniknęło. Po lewej stronie, za arcybiskupem pojawiły się tysiące Aniołów. Ubrani byli w tuniki podobne do białych szat kapłanów czy ministrantów. Wszyscy oni uklękli z rękoma złożonymi do modlitwy i skłaniali głowy, oddając Bogu cześć. Słychać było piękną muzykę, tak jakby liczne chóry różnymi głosami śpiewały unisono razem z ludźmi: „Święty, Święty, Święty”(Pan Bóg Zastępów. Pełne są niebiosa i ziemia chwały Twojej…)

Nastąpił moment Konsekracji (Przeistoczenie; Bierzcie i jedzcie z eucharystia-1-178x300tego wszyscy… Bierzcie i pijcie z niego wszyscy…), cudu nad cudami. Za arcybiskupem pojawił się tłum ludzi. Wszyscy mieli na sobie tuniki w kolorach pastelowych. Ich twarze były promienne, pełne radości. Mogłoby się komuś wydawać (nie umiem powiedzieć dlaczego), że byli ludźmi w różnym wieku, ale ich twarze miały szczęśliwy wyraz i były bez zmarszczek. Klęknęli, podobnie jak przy śpiewie „Święty, Święty, Święty”.

Matka Boża powiedziała:
maryja-dziewicaTo są wszyscy święci i błogosławieni. Pomiędzy nimi są dusze twoich krewnych, którzy już cieszą się oglądaniem Boga.
Potem zobaczyłam Matkę Bożą, dokładnie po prawej stronie arcybiskupa, krok za celebransem (kapłanem odprawiającym Mszę świętą). Była zawieszona lekko nad podłogą, klęczała ubrana w jasną, przeźroczystą, ale jednocześnie świetlaną niczym woda krystaliczną tkaninę. Najświętsza Panna, ze złożonymi rękoma, spoglądała uważnie i z szacunkiem na celebransa. Mówiła do mnie stamtąd, ale cicho, prosto do serca, nie patrząc na moją twarz:
Dziwi cię, że widzisz mnie stojącą za arcybiskupem, nieprawdaż? Tak właśnie powinno być… Z całą miłością, jaką mój Syn mi daje, nigdy nie dał mi godności, jaką obdarzył kapłanów – daru kapłaństwa do uobecniania codziennego Cudu Eucharystii. Z tego powodu, czuję głęboki szacunek dla księży i dla cudu, jaki Bóg czyni przez ich posługę. To właśnie zmusza mnie do klęknięcia tutaj, za nimi.

Maryja dodała:
I pomyśl, że są ludzie, którzy w tym momencie są rozproszeni na rozmowie. Przykro mi to mówić, ale wiele osób stoi z założonymi rękoma, tak jakby składali hołd Panu, jak równy równemu sobie.

Powiedz wszystkim ludziom, że człowiek nigdy nie jest bardziej człowiekiem, niż kiedy upada na kolana przed Bogiemmaryja-kleczy-300x198

Zdjęcie zostało zrobione telefonem komórkowym podczas adorowania Jezusa pod osłoną chleba.
To jest cud nad cudami. Pan nie jest skrępowany ani czasem ani miejscem. W momencie Konsekracji całe zgromadzenie jest zabierane do stóp Kalwarii w chwili ukrzyżowania Jezusa.
Pomyślmy jeżeli Maryja Wzór dla Kościoła jak mówią ojcowie i doktorzy kościoła – klęczy, to my mamy obowiązek naśladować Maryję Matkę Naszą.
To Ona przychodzi nas pouczać, upominać aby doprowadzić nas do Swojego Syna Jezusa i ukazuje jak mamy się zachować przed Nim. Tak powinniśmy klęczeć, bo przed Królem i Panem tak powinno być.
Jak ja zachowuje się na Mszy Świętej?

Powiedz wszystkim ludziom, że człowiek nigdy nie jest bardziej człowiekiem, niż kiedy upada na kolana przed Bogiem.
źródło: cudajezusa.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *