News will be here

Jak rzucić palenie papierosów?

Pewny sposób na rzucenie palenia

Mówią: „po prostu nie pal”. Łatwo powiedzieć, a trudniej zrobić. Wielu się jednak udało. Jak to zrobili? Z dnia na dzień przestali palić. Początki były mordercze. Środki zastępcze w postaci spożywania produktów spowodowały tycie.
Dlaczego warto rzucić palenie?
Chociażby dlatego, żeby już od pierwszego dnia cieszyć się pozytywnymi skutkami tej decyzji. Po 24 godzinach Twoje ciśnienie krwi, tętno oraz temperatura ciała ustabilizują się na odpowiednim poziomie. Z każdym dniem będziesz czuć się lepiej, a Twoje ciało będzie miało większą energię i witalność. Może wiesz, że wystarczy 3 miesiące niepalenia, by Twoje płuca zwiększyły swoją wydolność nawet o 30%. Przestaniesz mieć problem z uprawianiem sportu.
Odzyskasz zdrowie, urodę i zaoszczędzisz przy tym pieniądze, które możesz przeznaczyć na zakup rzeczy, na które do tej pory nie było Cię stać. Wypalając dziennie paczkę papierosów, wypuszczasz z dymem 500 zł., co daje rocznie 6 000 zł. Przemyśl czy warto! Finansujesz przemysł tytoniowy!

Czym skutkuje palenie tytoniu?
– podupadasz na zdrowiu – palenie powoduje uciążliwy kaszel, poranne zmęczenie i duszności. Jeśli jeszcze nie masz to się na to przygotuj.
– źle wyglądasz – to jedna z przyczyn szarej cery, żółtych zębów i nieprzyjemnego zapachu. Zależy Ci na dobrej prezencji? Rzuć palenie.
– mniej pieniędzy w portfelu – policz, ile pieniędzy codziennie spalasz. A teraz wyobraź sobie na co mógłbyś przeznaczyć taką gotówkę?

Jakie marzenia zrealizować. A może po 6 miesiącach niepalenia pojechałbyś na wymarzone wakacje? Dobrze brzmi, więc do dzieła! Przestań palić!

Papieros mój przyjaciel
Nieważne jak długo Ci towarzyszy, rozstań się z nim. Co prawda jest zawsze na zawołanie i nigdy się z nim nie rozstajesz, ale jest wredny. Przestań go kochać, bo niszczy Cię i drogo kosztuje. Jest szkodliwy jak stonka. Tak jak do tępienia szkodników stosujesz nawóz, my proponujemy Nicorix. Powiedz stop i poczuj się wolny.
Kiedyś papieros imponował na imprezach, spotkaniach i w biznesie. Od dawna palenie przestało być modne, a niekiedy nie jest mile widziane. Kiedy zapytasz byłego palacza jaki jest jego największy sukces w życiu, odpowie rzucenie palenia. Dlaczego? Jest to bardzo trudne osiągnięcie, ale nie ma rzeczy niemożliwych.

nałóg-nikotyna-bezale

 

 

Jak działa Nicorix ?
Nicorix to skuteczny, naturalny preparat, który likwiduje głód nikotyny i wszystkie symptomy jej odstawienia. Dobroczynny wpływ Nicorixu został potwierdzony w badaniach i przez setki tysięcy osób na całym świecie. 2 kapsułki dziennie wystarczą, by uwolnić się od nałogu i zyskać dodatkowe pieniądze, zdrowie i wygląd. Składniki Nicorix kompleksowo eliminują wszystkie problemy związane z paleniem

Specjalista potwierdza:
Prof. Frances White Arizona Tobacco Addiction Institute
„Nicorix został poddany szczegółowym testom i analizom, które potwierdziły jego skuteczność. Szczerze mówiąc, to sami byliśmy zaskoczeni tak dobrymi wynikami, nawet pomimo tego, że renoma Nicorixu dotarła do naszych uszu już wcześniej. Ale chcieliśmy mieć konkretne dane i wyniki. W obu grupach ponad 90% badanych rzuciło palenie, co jest wynikiem rewelacyjnym, ponieważ trzeba pamiętać jeszcze o takich czynnikach jak np. silna wola.
Wielu badanych dziękowało nam z całego serca, za to, że im pomogliśmy.

nicorix-organizm-bezale

 

 

 

Gdzie tkwi sekret tak dużej skuteczności Nicorix? Oczywiście w składnikach aktywnych i ich odpowiednich proporcjach. To one, przez blokadę receptorów nikotynowych, niwelują głód papierosowy i wszystkie nieprzyjemności związane z odstawieniem nikotyny.

Nicorix to produkt, który pomaga zwalczyć nałóg nikotynowy. Działa on na dwóch płaszczyznach.
Po pierwsze: blokuje receptory nikotynowe, w ten sposób likwidując ochotę na papierosa, po drugie: zwalcza objawy odstawienia nikotyny.
Po rzuceniu palenia, częstym problemem zaczynają być dodatkowe kilogramy, które pojawiają się wskutek wolniejszego metabolizmu. Nicorix radzi sobie również i z tym. Jest to zasługa guarany, która zwiększa tempo przemiany materii.

Co zawiera Nicorix, że jest taki skuteczny?

toksyny-oczyszczanie-bezale-uroda-zdrowie-korzen-kudzu-nicorix Korzeń Kudzu – blokuje receptory nikotynowe, „oszukując” w ten sposób nasz organizm i sprawiając, że ochota na papierosa znika już po zażyciu jednej kapsułki.

 

 

toksyny-oczyszczanie-bezale-zdrowie-uroda-nikorix-zielona-herbata

Zielona Herbata – oczyszcza organizm z nagromadzonych toksyn i dzięki temu poprawia Twoje zdrowie i wygląd.

 

 

toksyny-oczyszczanie-guarana-bezale-nicorixGuarana – wyciąg z guarany przyspiesza przemianę materii. Nie musisz zatem bać się, że przytyjesz, po uwolnieniu się od nałogu. Jednocześnie dodaje Ci energii i pozytywnego „kopa”.

 

 

Uwolnij się od nałogu, a odzyskasz spokój, zdrowie i zaoszczędzisz pieniądze
Więcej informacji znajdziesz pod linkiem:
http://track.nicorix.pl/product/Nicorix/?pid=160&uid=28989

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *