News will be here

Jak cieszyć się lśniącym uśmiechem już po 5 dniach?

Każdy z nas chce być pozytywnie odbierany przez otoczenie. W związku z tym stara się jak najlepiej o siebie zadbać. Schludne ubranie, nienaganny wygląd paznokci, włosów czy zarostu to nie wystarczy, kiedy mamy żółte zęby. Staramy się wtedy mniej uśmiechać.
Białe uzębienie dla większości z nas to sprawa pierwszorzędna. Krzywe i pożółkłe zęby świadczą niezdrowym trybie życia czy zaniedbaniu. I nie ma się co oszukiwać, obecna kultura narzuca poniekąd wzór zęba- biały, lśniący i okraszony świeżością.
Żyjemy w pośpiechu, pijemy coraz więcej kawy, napojów smakowych i żywimy się fast-food’ami, a co gorsze rzadziej myjemy zęby. Zastępcze gumy do żucia i cukierki nie ułatwiają sprawy.

Piękno białego uśmiechu
opinie-zęby-uroda-bezaleBiały uśmiech to marzenie każdej osoby. Codzienny pośpiech sprawia, że nie zastanawiamy się nad tym, ale kiedy problem jest już widoczny szukamy rozwiązania. Takim jest środek Ibright, który nie tylko wybiela zęby, ale przede wszystkim łagodnie oddziałuje na nasze szkliwo. Naturalnie usuwa wszystkie plamy, które się pojawiły na zębach. Zabiegi wybielania zębów są skuteczne, ale drogie. My proponujemy środek, który cieszy się dobrymi opiniami dentystów.

uroda-zęby-bezale

Opinie Specjalistów
Lek. stom. Jānis Kārkliņš odpowiada: Przebarwienia na zębach to problem, którego nie można się pozbyć stosując popularne na rynku pasty wybielające. Rozumiem jednak, że nie każdy może pozwolić sobie na regularne wybielanie zębów u lekarza stomatologa i dlatego swoim pacjentom polecam iBright. W skład tego preparatu wchodzi Hydrogen Peroxide, czyli ta sama substancja, którą ja używam w swoim gabinecie do wykonywania profesjonalnych zabiegów, a także azotan potasu zmniejszający nadwrażliwość zębów. To doskonała alternatywa dla profesjonalnego wybielania zębów – równie skuteczna i bezpieczna.

Lek. stom. Małgorzata Zając-Schwartz – „Od wielu lat prowadzę prywatną klinikę stomatologiczną w Niemczech i bardzo dbam o swoich pacjentów i wysoką jakość świadczonych usług. W moim gabinecie stosuję tylko najlepsze produkty, dzięki czemu moja klinika cieszy się szacunkiem i światową sławą. Pacjentom, którzy chcą wybielić swoje zęby, zalecam iBright, którego zawsze używam podczas zabiegów w gabinecie. Nie ukrywam przed pacjentami, że to ten sam produkt, który mogą zamówić także przez Internet. Mimo to większość z nich zapisuje się na kolejne zabiegi wybielania zębów i poleca moją klinikę swoją znajomym”.

Lek. stom. Agnieszka Król – „Jako szanujący się lekarz muszę być na bieżąco z wiedzą medyczną i wszelkimi nowościami, co jest możliwe dzięki uczestnictwu w różnego rodzaju konferencjach. Takie spotkania zawsze poświęcone są dyskusjom dotyczącym nowych produktów, głównie pod kątem ich wpływu na zdrowie. Podczas ostatniej konferencji dla stomatologów, w której{uczestniczyłam, rozmawialiśmy o preparatach do wybielania zębów. Grupa dentystów składająca się z lekarzy z całego świata przedstawiła wtedy wyniki niezależnie przeprowadzonych badań, które potwierdziły skuteczność i bezpieczeństwo stosowania iBright”.
Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków – „Składniki użyte w iBright są w 100% bezpieczne dla szkliwa. Naturalne pH oraz azotan potasu redukują wrażliwość zębów, a Hydrogen Peroxide daje niemal natychmiastowy efekt wybielania”.

Dlaczego iBright?
-6% Hydrogen Peroxide – gwarantuje lepszą oksydację i szybszy efekt wybielania
-Neutralne pH – zmniejsza wrażliwość zębów, jest bezpieczne dla szkliwa
-Żel na bazie wody – nawilża zęby i minimalizuje ich wrażliwość
-Gęsty żel – wypełnia niedostępne szczeliny w celu dokładniejszego wybielania
-Ampułki – jednorazowe, proste i łatwe w użyciu za każdym razem
-Elastyczne nakładki:
– perfekcyjnie dopasowują się do szczęki pacjenta
– iBright można również stosować w indywidualnych formach przygotowanych przez stomatologa
-Azotan potasu – eliminuje nadwrażliwość zębów
– Bielsze zęby w 5 dni!
-całkowicie bezpieczny
-trwałe efekty

uśmiech-zęby-bezale

 

 

 

 

Dla kogo iBright?
IBright nie wywołuje żadnych skutków ubocznych i jest polecany dla osób dorosłych o dobrym stanie zdrowia. Jeśli jednak masz mniej niż 18 lat lub przechodzisz jakieś choroby, pamiętaj, że konsultacja z lekarzem jest konieczna przed rozpoczęciem stosowania każdego produktu zdrowotnego. iBright nie jest wskazany dla kobiet w ciąży!
http://track.ibright.pl/product/iBright/?pid=134&uid=28989
AM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *