News will be here

Konkurs Digital Health Hackathon pod patronatem Ministerstwa

Narodowy Fundusz Zdrowia, Medicover oraz LUX MED przygotowały wyzwania na „Digital Health Hackathon”. W ramach Forum e-Zdrowia odbędzie się w dniach 18-19 września 2019 r. konkurs. Udział w Hackathonie jest realną szansą dla małych firm na współpracę z kluczowymi instytucjami obszaru zdrowia w Polsce.
Digital Health Hackathon” to konkurs dla mikro, małych i średnich firm, także start-upów gotowych do podejmowania wyzwań z obszaru e-zdrowia. Do udziału w Hackathonie zaproszone są przedsiębiorstwa, które chcą nawiązać współpracę w obszarze cyfrowej transformacji w opiece zdrowotnej z podmiotami formułującymi wyzwania.

Wyzwania przygotowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia, Medicover i LUX MED dotyczą analityki danych z obszaru ochrony zdrowia, a także informatycznych rozwiązań, które będą wsparciem dla lekarza podczas wizyty pacjenta w gabinecie. Nagroda w przypadku każdego z wyzwań wynosi 10 000 PLN.

Zespoły konkursowe będą miały dwa dni na opracowanie swoich rozwiązań, które oceni jury złożone z ekspertów, przedstawicieli instytucji formułujących wyzwania oraz organizatorów
Forum e-Zdrowia. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 20 września 2019, podczas drugiego dnia konferencji w Sopocie.

Więcej szczegółów na www.forumezdrowia.pl/2019/hackathon
Forum e-Zdrowia to najważniejsze w Polsce wydarzenie dotyczące cyfrowej transformacji w obszarze zdrowia. Spotkanie i dyskusja z globalnymi liderami w obszarze e-zdrowia, m.in. Integrating the Healthcare Enterprise (IHE) Europe i Healthcare Information and Management Systems Society (HIMSS) służą wymianie światowych doświadczeń i dobrych praktyk w tej dziedzinie oraz znalezieniu optymalnych rozwiązań do zarekomendowania i wprowadzenia w Polsce. Patronami honorowymi konferencji są Ministerstwo Zdrowia, Ministerstwo Cyfryzacji oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii.
źródło: newsrm.tv

One Comment

  1. […] Więcej szczegółów na http://www.forumezdrowia.pl/2019/hackathon Forum e-Zdrowia to najważniejsze w Polsce wydarzenie dotyczące cyfrowej transformacji w obszarze zdrowia. Spotkanie i dyskusja z globalnymi liderami w obszarze e-zdrowia, m.in. Integrating the Healthcare Enterprise (IHE) Europe i Healthcare Information and Management Systems Society (HIMSS) służą wymianie światowych doświadczeń i dobrych praktyk w tej dziedzinie oraz znalezieniu optymalnych rozwiązań do zarekomendowania i wprowadzenia w Polsce. Patronami honorowymi konferencji są Ministerstwo Zdrowia, Ministerstwo Cyfryzacji oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii. newsrm.tv źródło: bezale.pl […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *