News will be here

Relacja z otwarcia Galerii Ornament architekt Anny Koszeli-Krawczyk

Galeria Ornament jest wyjątkowym miejscem ze względu na styk architektury i sztuki oraz designu. Ma również niepowtarzalną atmosferę. To właśnie sprawiło, że oficjalne otwarcie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.
10 października w Warszawie przy ul. Puławskiej 43 odbyło się oficjalne otwarcie Galerii Ornament architekt Anny Koszeli-Krawczyk. Przestrzeń jest połączeniem showroomu, galerii sztuki i zarazem siedzibą Autorskiej Pracowni Architektury Wnętrz.

Ten rok upływa mi pod znakiem wielu zmian – obchodzę 15-lecie istnienia mojej Pracowni, wreszcie udało się też znaleźć nowe inspirujące miejsce. Ta przestrzeń od razu urzekła mnie lokalizacją w sąsiedztwie Parku Morskie Oko i świetną ekspozycją na światło – uwielbiam energię słońca. Galeria Ornament jest wypełniona obrazami, fotografiami i pięknymi przedmiotami. Będę tu prezentować to, co przykuje moją uwagę, dzielić się osobistymi inspiracjami ze świata sztuki i designu – opowiedziała o miejscu architektka.

New Jork, New Jork
Otwarciu towarzyszył wernisaż wystawy prac fotograf PoliEsther i Briana Keitha Stephensa – cenionego amerykańskiego malarza. Artyści, którzy na co dzień tworzą w Nowym Jorku, opowiedzieli o swoich inspiracjach i kulisach powstawania zdjęć i obrazów. Całość nawiązywała do świata natury – dzikie zwierzęta, kompozycje z owoców i warzyw w nasyconych barwach świetnie korespondowały z architekturą wnętrza i zachwyciły gości.

Let’s dance!
Po części oficjalnej, którą poprowadziła Olga Kisiel-Konopka, właścicielka agencji OKK!, przyszedł czas na konkurs z cennymi nagrodami oraz pokaz live cookingu z BORA. Marka zaprosiła do współpracy Agnieszkę Nerko na co dzień związaną z restauracją Tupot Mew. Wydarzenie zakończyło after party w rytmie lat 80-tych. O oprawę muzyczną zadbał d-j Seb Skalski. Otwarcie zorganizowała agencja OKK! PR.
Jagoda Mówińska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *