News will be here

Czy wypełni się proroctwo – 3 dni ciemności?

Maryja z Jezusem zapowiedzieli 3 dni ciemności. Kiedy to będzie tego nikt dokładnie nie wie, ale warto być czujnym. Co wtedy będzie się działo? Słońce zmieni się w ciemność, a księżyc w krew, gdy przyjdzie dzień Pański, dzień wielki i straszny( Jl 3,4) Jest to nadzieja dla oczyszczenia Kościoła i ustanowienie pokoju.

Zapowiedź trzech dni ciemności.
3-dni-ciemnosci-slonceJego nadejście zwiastowało wielu mistyków i świętych: św. Hildegarda z Bingen (+1179), Sługa Boża Marie Martel (+1673), słynny jezuita o. Charles-Auguste Nectou (+1777), bł. Elizabeth Canori-Mora (+1825), bł. Marie Taigi (+1837), Palma d’0ria (+1863), bł. Marie Baourdi (+1878), mistyk Pere Lamy (+1931), bretońska stygmatyczka Julie Jahenny (+1941), św. Ojciec Pio (+1968), w 1949 r. wieś Mazury ( podkarpackie),18 czerwca 1981 r. w San Lorenzo del Escorial w Hiszpanii ,Włochy 2016 i wiele innych miejsc.

Tak Maryja ukazuje wizje 3 dni ciemności s. Łucji :
„Te znaki ludzie zlekceważą i będą iść drogą rozpusty, kłamstwa, zemsty i chciwości. Bóg zostanie wyrzucony ze szkół, domów rodzinnych, urzędów i wtedy przyjdzie kara słuszna i nieodwracalna.

Rozpocznie się to w noc bardzo zimną. Grzmoty i trzęsienia ziemi trwać będą dwa dni i dwie noce. To będzie dowodem, że Bóg jest Panem nad wszystkimi. Ci, którzy będą mieli we Mnie nadzieję i uwierzą Mym słowom, niech się niczego nie boją, bo ja ich nie opuszczę, a także ci, którzy niniejsze objawienie rozpowszechnią dla opamiętania się ludzkości. Kto będzie w stanie łaski uświęcającej i u Matki Mojej, temu też nic się nie stanie.

Abyście byli na to przygotowani, podaję wam znaki.
Uważajcie: ostatnia noc będzie bardzo zimna, wiatr będzie niepokalana-matkahuczał, a po pewnym czasie powstaną grzmoty. Wtedy zamknijcie okna i drzwi, nie rozmawiajcie z nikim spoza domu. Uklęknijcie pod krzyżem, żałując za swoje grzechy i proście Matkę Moją o Jej opiekę. A kto tej rady nie posłucha, w okamgnieniu zginie. Serce jego nie wytrzyma tego widoku.

Powietrze będzie nasycone gazem i trucizną. Ogarnie całą ziemię.
Kto będzie cierpiał niewinnie, nie zginie, będzie męczennikiem i wejdzie do Królestwa Bożego. W trzecią noc ustanie ogień i trzęsienia ziemi, a w dniu następnym będzie już świecić słońce. Aniołowie zstąpią z nieba w postaci ludzkiej i przyniosą ze sobą pokój na ziemię. Niezmierna wdzięczność uratowanych wzniesie się do nieba w dziękczynnej modlitwie. Kara, jaka spadnie na ludzkość, nie może być porównywalna z żadną karą, jaką Bóg zesłał od stworzenia świata.

Jedna trzecia ludzkości zginie”.
Proroctwo zmarłej w 1837 r. Marie Taigi o karze, „która zostanie zesłana z Nieba”. Ta wyniesiona na ołtarze wizjonerka jako pierwsza w historii zapowiedziała nadejście trzech dni ciemności:
„Na całą ziemię zstąpią nieprzeniknione ciemności, które będą trwały trzy dni i trzy noce.

3-dni-ciemnosci-masoneriaNic nie będzie widać, a powietrze będzie przepełnione zarazą, która dotknie przede wszystkim, ale nie tylko, wrogów religii. W czasie tej ciemności nie będzie możliwe użyć jakiegokolwiek oświetlenia wymyślonego przez człowieka, tylko poświęcone świece. Kto z ciekawości otworzy okno i wyjrzy lub opuści dom, padnie martwy na miejscu. W czasie tych trzech dni ludzie winni pozostać w swych domach, odmawiać Różaniec i błagać Boga o miłosierdzie.

Wszyscy wrogowie Kościoła, znani czy nieznani, zginą podczas tej powszechnej ciemności. Wyjątkiem będzie garstka, którą Bóg wkrótce nawróci. Powietrze będzie pełne demonów, które ukażą się pod różnorodną ohydną postacią”.

Maria Taigi przybliża nam wizję:
„Po trzech dniach ciemności święci Piotr i Paweł zstąpią z Niebios, będą nauczać cały świat i wskażą nowego papieża. Wielkie światło wyjdzie z ich ciał i spocznie na kardynale, który ma zostać nowym papieżem. Wówczas chrześcijaństwo ogarnie całą ziemię. On będzie Świętym Pasterzem, wybranym przez Boga, by stawić czoła burzom. Na koniec otrzyma dar czynienia cudów, a jego imię będzie wielbione na całym świecie. Rosja, Anglia i Chiny powrócą do Kościoła”.

Katolik powinien zawsze parzyć na te wydarzenia z nadzieją i wiarą, a tym samym zdając sobie sprawę z Mocy Bożej, winienrozaniec-droga modlić się o nawrócenie siebie i swoich braci wierzących, a szczególnie ateistów, masonów, satanistów, zatwardziałych grzeszników. Modlić się szczerze, z ufnością, wiarą nadzieją nie popadając w zwątpienie. Tak uczy Jezus i Maryja, Kto będzie cierpiał niewinnie, nie zginie, będzie męczennikiem i wejdzie do Królestwa Bożego.

Podobną wizję miała kilka lat wcześniej bł. Elizabeth Canori-Mora (+1825):
„Niebo będzie zasnute chmurami, tak gęstymi i ponurymi, że nie sposób będzie patrzeć na nie bez przerażenia. (…) Mściwe ramię Boga uderzy w złych ludzi, a Jego wielka moc ukarze ich pychę i zarozumiałość. Do wytępienia tych bezbożników i heretyków pragnących obalić Kościół i zburzyć jego fundamenty Bóg zatrudni potęgę piekła. (…) Niezliczone legiony demonów będą przebiegać ziemię i wykonywać rozkazy Boskiej Sprawiedliwości.

(…) Nic na ziemi nie zostanie oszczędzone.
Po przerażającej karze ujrzałam niebo otwarte i św. Piotra zstępującego na ziemie; był odziany w szaty pontyfikalne i otoczony wielką liczbą aniołów, które śpiewały hymny na jego cześć i ogłaszały jego panowanie na ziemi.
Ujrzałam też św. Pawła zstępującego na ziemię. Z rozkazu Boga przemierzył ziemię i związał demony i przyprowadził przed św. Piotra, który nakazał im powrócić do piekła, skąd przybyli”.

Zmarła w Palestynie 1878 r. bł. siostra Maria od Jezusa Ukrzyżowanego twierdziła, że Maryja mówi jej o „trzech dniach ciemności i unicestwieniu trzech czwartych całej ludzkości”.
Nawracać się i czynić pokutę, odmawiać różaniec i żyć dobrze, czynić uczynki miłosierdzia. Kiedy pomogłeś swojemu bratu? ubogiemu, kiedy mu zaniosłeś jedzenie? Kiedy zaniosłeś posiłek, pieniądze głodnemu? Przebaczyłeś swojej siostrze, ojcu , matce, bratu , kuzynowi , sąsiadowi, politykowi? Modlisz się za nich? za swoich wrogów? Modlisz się za zatwardziałych grzeszników, kapłanów , dusze w czyśćcu cierpiące?

Zostaw już świat materialny i tak wszystkiego nie zdobędziesz, wakacji, domu, samochodu, kariery. To wszystko mydlenie oczu, diabelskie mydlenie oczu. Następny magister, doktor,profesor, Bóg nie patrzy ile masz tytułów.
3-dni-ciemnosci-krol-jezusPomóż swojemu bratu dojść do Zbawienia do Nieba to jest wartość najwyższa. To twój cel . Jak go realizujesz, z tego cię Bóg rozliczy. Nie z kasy, złota, pieniędzy, ale z pomocy , podniesienia twojego brata ze zgnilizny grzechu? Zacznij działać już teraz, idź w tym kierunku. Miłuj, miej nadzieję i wiarę. I idź do nieba ty sam i weź ze sobą ile się da dusz, wskazuj im ten cel, Niebo – to jedyny cel.

Z kolei XIX-wieczna mistyczka Julia Jahenny z La Fraudais ogłosiła, że podczas trzech dni ciemności piekielne moce przejmą władzę nad światem. „Kryzys pojawi się niespodziewanie. Kara dotknie wszystkich; jedna będzie następować po drugiej” – mówiła 4 stycznia 1884 roku.
Co ciekawe, Jahenny podaje nawet, w jakich dniach tygodnia spadnie na ziemię kara ciemności: „Trzy dni ciemności będą w czwartek, piątek i sobotę. To dni Najświętszego Sakramentu, Krzyża i Matki Najświętszej”. Dodaje jeszcze: „To będą trzy dni bez jednej nocy”.

Julia Jahenny cytuje słowa Jezusa:
„Ziemia zostanie okryta ciemnością, wtedy całe piekło wyjdzie na ziemię. Grzmoty i błyskawice sprawią, że ci, którzy nie wierzą w Boga i nie ufają mojej potędze, umrą ze strachu”.
Widząca przekazuje konkretne wskazówki, jak ludzie wierzący winni się zachować podczas tych trzech dni. Jak zaraz się okaże, jej głos mówi dokładnie to samo, co wielu innych świętych mistyków.

„W czasie trzech dni przerażających ciemności nie wolno otworzyć żadnego okna, nikt bowiem nie może zobaczyć ziemi i straszliwego koloru, jaki będzie ona miała w dniach kary. Jeśli zrobi to, natychmiast umrze. Niebo będzie płonąć, ziemia będzie pękać. W czasie trzech dni ciemności niech wszędzie płoną swieca-3-dni-ciemnoscipoświęcone świece, a żadne inne światło nie będzie zapalone. W tych przerażających ciemnościach tylko świece uczynione z pobłogosławionego wosku będą dawać światło. Jedna świeca wystarczy na czas trwania tej piekielnej nocy. W domach ludzi złych i bluźnierców te świece nie dadzą światła”

Matka Boża dodała:
„Wszystko będzie się trząść z wyjątkiem mebli, na których będą płonąć pobłogosławione świece. Te nie będą drżeć. Zgromadźcie się wokół nich z krzyżem i świętym wizerunkiem. To oddali od was terror”.
I znowu słowa Jezusa:
jezuu-ufam-tobie„Nikt, kto znajdzie się poza schronieniem, nie przeżyje. Ziemia będzie się trząść, bo sąd i strach będą ogromne. Tak, będziemy wysłuchiwać modlitw twoich przyjaciół;nikt z nich nie zginie. Będą potrzebni, by rozsławiać chwałę Krzyża.
Chmury czerwone jak krew będą pędzić po niebie. Huk grzmotu będzie wstrząsał ziemią, a ponure błyskawice ogołocą niebo z pór roku. Ziemia będzie drżeć aż po fundamenty. Morze podniesie się, a ryczące fale zaleją kontynent”.

Odmawiajmy koronkę do Bożego Miłosierdzia o ustanie pandemii i nawrócenia.
Źródło: cudajezusa.pl

6 Comments

 1. Natalka

  Straszne i przerazace

 2. Ania

  Ja wierze w Boga i wiem, ze nas ochroni.

 3. nihil

  Bog wybiera, a ochroni tych ktorych wybrał. Moze wybrać nawet złych.

 4. Love good

  Bo to prawda kochajmy boga

 5. Wojciech Milewski

  Panie Boze – niech sie stanie wola Twoja…..
  Badzmy gotowi i prosmy o sile i wiecej wiary….
  Prosze czytajacych o modlitwe…Bog zaplac….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *