News will be here

Czy znasz odchudzające wkładki do butów?

Akupunktura to nie tylko nakłuwanie igłami,  ale także łagodny, przyjemny, delikatny ucisk w określonych miejscach.
To dlatego upowszechniają się wkładki odchudzające, umieszczane w butach. Podczas chodzenia lekko uciskają one aktywne części śródstopia i pięt. Takie lekkie stymulowanie miejsc reagujących na lekki ucisk wywołuje pożądaną reakcję narządów wewnętrznych organizmu, pomaga w zrzucaniu nadmiernej masy ciała.

29690_0– Na podeszwowych stronach stóp znajdują się punkty odpowiadające poszczególnym narządom wewnętrznym naszego organizmu – wyjaśnia dr Jacek Wilga, ortopeda.
– Jeśli stosujemy odpowiedni masaż tych punktów, a w tym przypadku chodzi o cały
układ trawienny, to okaże się, że nasza waga zaczyna spadać.

Już na początku ich stosowania zauważymy, że łaknienie zmniejsza się, nie czujemy już takiego głodu. Następuje szybsze spalanie zbędnych kalorii.

Stosowanie wkładek ortopedycznych odchudzających nie wymaga przemęczających ćwiczeń, bo wystarczy na co dzień stąpać w butach lub nawet w domowych kapciach wyposażonych w takie wkładki. – Od początku działania sklepu internetowego wzrasta sprzedaż naszych wkładek – mówi
Krzysztof Pucek, specjalista www.SuperSlimLife.com – W tym roku zamówionych i sprzedanych zostało już ponad 100 wkładek. Dobrze sprawdzają się te wkładki zarówno w butach biegowych, w balowych pantofelkach, jak też w domowych kapciach.

A teraz, przed świętami, zamówień jest wyraźnie więcej, chyba nie pod choinkę, ale raczej z myślą o balach sylwestrowych i postanowieniach noworocznych zwalczania nadwagi. Natomiast położenie takiego prezentu pod choinką mogłoby sprawić przykrość osobie obdarowanej, bo byłoby to odebrane jako zawoalowana krytyka wyglądu i wagi – nadwagi obdarowanej osoby. – Chyba, że osoba obdarowana sama poprosi świętego Mikołaja o ten praktyczny prezent – dodaje Krzysztof Pucek. – I takie zgłoszenia przed świętami otrzymujemy, w tym roku licznie.

Oczywiście stosowanie wkładek ortopedycznych, miękko uciskających aktywne miejsca na śródstopiu i piętach połączone być musi z przestrzeganiem odpowiedniej diety oraz ich stosowanie musi być regularne, codzienne, a nie od przypadku do przypadku.

biznes-portalpolski

Wkładki ortopedyczne odchudzające są proste w obsłudze, wkładamy je do obuwia, w którym najczęściej chodzimy lub biegamy, wystarczy je używać do pięciu godzin dziennie przez 5 do 6 miesięcy. Potem wkładki należy wymienić.

Podsumowanie zalet wkładek odchudzających: ich oddziaływanie zmniejsza łaknienie, zwiększa spalanie zbędnych kalorii, nie jest konieczne wykonywanie forsownych ćwiczeń fizycznych i treningów, nie zawierają chemicznych substancji aktywnych, ich oddziaływanie powoduje zmniejszanie masy ciała, przy czym skóra nie wiotczeje, bo waga spada stopniowo.

Wkładki są proste w obsłudze i dostępne we wszystkich rozmiarach. Zostały opracowane z udziałem specjalistów z dziedziny akupresury i refleksoterapii, co zapewnia ich prawidłowe działanie.

W osiągnięciu zdrowia i optymalnej masy ciała, z pomocą wkladki-odchudzajaceprzychodzi nam refleksoterapia. Stopa to mikrosystem zawierający m.in. receptory odpowiedzialne za przemianę materii. Użytkując wkładki ortopedyczne wywołujące delikatny ucisk stymulujemy wybrane strefy znajdujące się na stronach podeszwowych stóp, wpływając w ten sposób na poprawę funkcjonowania odpowiednich narządów wewnętrznych, przez co osiągniemy zamierzony efekt.
Źródło: portalpolski.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *