News will be here

Wiosenne kolory ożywią kreacje

Zimą też można poczuć trochę wiosny. Szare swetry, czarne kurtki, ciemno granatowe spodnie wcale nie muszą być takie smutne. Nawet jeden dodatek może zmienić charakter całej stylizacji. Jak wprowadzić odrobinę wiosny do zimowych kreacji?

– Ja jestem w ogóle zwolenniczką tego, żeby ubierać się kolorowo. Oczywiście czarny to też kolor i szary, ale ja zawsze wole osoby, które wyróżniają się z tłumu – mówi newsrm.tv Wiganna Papina, stylistka.

Nawet ciemne ubrania możemy też przełamać i ożywić. Wystarczy mały dodatek: – Jeżeli mamy czarny płaszcz to dlaczego nie założyć do tego wielkiej futrzanej, czerwonej czapki lub kolorowego pięknego szalu lub rękawiczek. Z tego co widzę w sklepach też są propagowane kolorowe kurtki puchowe, są kolorowe płaszcze, jest bardzo dużo czerwieni – dodaje Wiganna Papina – Właśnie zimą, gdy jest szaro na ulicach, kolor bardzo jest nam potrzebny. Pomaga nam się doenergetyzować. W czerwonym swetrze, w czerwonym płaszczu, w różowej kurtce, w szafirowym okryciu będzie nam dużo lepiej znosić tę szarugę i smutek, bo słońca jest jeszcze mało.
newsrm.tv

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *