News will be here

Jaki makijaż jest modny w 2020 roku?

Mamy nowy rok i nowe trendy w makijażu. Podpowiadamy jakie będą modne odcienie szminki, czy laminowanie rzęs oraz brwi nadal będzie trendem oraz czy bardziej preferowane będą „kreski” czy też „smokey eye”.

Powrót trendy z lat 90 -tych

W tym roku makijaż – styl odważnych lat 90. będzie elegancki, ale nie  będzie jednak wyglądał gotycko. Technika przyciemnionej powieki pasowała będzie prawie do każdego kształtu oczu i typu urody. Jeśli więc chcesz mieć modny makijaż w 2020 roku, pamiętaj o wizualnym wyciągnięciu oka cieniowaną kreską i o graficznym podkreśleniu ruchomej powieki.

Kształty kresek
Przy makijażu praktycznie od zawsze ważna jest kreska. Jednak w tym roku oprócz tradycyjnych, krótkich kresek – w stylu „cat eye”, warto nieco poszerzyć horyzonty i wypróbować najbardziej niestandardowe kształty modelujące oko. Dzięki takiej technice każda kobieta będzie mogła dopasować kształt kreski do swojego typu urody.

Trend glossy red lips
Czerwony kolor szminki dawno już stał się prawdziwym trendem dla kobiet i to w każdym wieku. Nawet jeśli wcześniej ten odcień niekiedy wydawał się nazbyt agresywny i prowokujący, dzisiaj  czerwona szminka to niezbędny element w codziennym życiu i w makijażu na wieczór. Trend glossy lips powraca i zastępuje ukochane przez wszystkich matowe wykończenie. Błyszczące usta wyglądają na pełniejsze i bardziej nawilżone.

Do policzków – naturalny róż
Soczysty, ale jednocześnie naturalny rumieniec to super trend nadchodzącego roku. Mogą to być morelowe, brzoskwiniowe, zimne oraz ciepłe różowe odcienie. Najpierw nałóż róż na jabłka policzków, a następnie zmiksuj je na kościach policzkowych – dzięki temu Twój makijaż będzie delikatniejszy oraz bardziej naturalny.

Makijaż Make Up No Make Up
Czy lubisz delikatny i nie rzucający się w oczy efekt makijażu? Przyznasz, że świetny jest na co dzień do pracy lub do szkoły, na wyjazd lub aktywną randkę. Podkreśl naturalne piękno i zniweluj drobne niedoskonałości, a odbicie w lustrze sprawi Ci radość i satysfakcję i to bez przerysowania, bez ekstrawagancji, bez długich przygotowań.
źródło: newsrm.tv

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *