News will be here

Aborcja jako zakłamywanie prawdy

Czym jest aborcja?

Aborcja w obronie życia, płód nie jest człowiekiem, moje ciało moje prawo; myślę, czuję, decyduję; stop piekłu kobiet; aborcja prawem kobiety, zmuszanie do ciąży to gwałt, to tylko niektóre hasła głoszone przez kobiety w Polsce, w tym przez matki i babcie.

Czy płód jest dzieckiem?

Twierdzenie, że płód to nie dziecko, jest brakiem wiedzy na ten temat. Wystarczy zrobić USG, żeby zobaczyć żywą istotę, choć jeszcze do końca nieukształtowaną. Od momentu poczęcia u dziecka rozwija się mózg i układ nerwowy. Serce nienarodzonego dziecka zaczyna pracować w 22. dniu ciąży, a przegrody powstają między 4 – 7. tygodniem. Naukowcy z Uniwersytetu w Oksfordzie udowodnili, że serce bije 16 dni po zapłodnieniu, a 15 dni po zapłodnieniu rozpoczyna się proces tworzenia głowy, kręgosłupa, kończyn i klatki piersiowej. W 7. tygodniu, dziecko, ma płuca, trzustkę, nerki i wątrobę, a 7 dni później również powieki. Powoli kształtują się zmysły, dotyk jest pierwszy. Cały proces trwa długie miesiące, ok. 40. tygodni. Twierdzenie, że płód to nie człowiek, jest kłamstwem, bo każdy z nas był kiedyś zarodkiem. Osoby, które są zwolennikami aborcji, powinny najpierw zapoznać się z tematem.

Skąd się bierze dziecko?

Dziecko jest darem od Boga i dzięki Stwórcy i z Jego Woli, pojawia się jako zarodek w łonie matki. Wiele kobiet nie może doczekać się potomstwa, z powodu bezpłodności. Dlatego narodziny dziecka powinny być radością, bo przybywa nowy członek rodziny i obywatel dla świata. Każdy z nas otrzymuje duszę, która jest nieśmiertelna. Jeśli płód zostanie zabity, dusza nie umiera. Każda matka, która dopuściła się aborcji, po śmierci spotka swoje nienarodzone dziecko. Czy będzie potrafiła spojrzeć mu w oczy i odpowiedzieć na pytanie, dlaczego nie pozwoliła mu żyć? Wiele kobiet ma wyrzuty sumienia, z którymi nie potrafi sobie poradzić. Oto kilka świadectw, które potwierdzają cierpienie kobiet:

https://www.duchowaadopcja.info/swiadectwa-matek-aborcyjnych.html

http://katolik.d500.pl/index.php?option=com_kunena&func=view&catid=128&id=670&Itemid=121

https://www.piotrskarga.pl/usa–wstrzasajace-swiadectwa-kobiet–ktore-usmiercily-swoje-dzieci,6538,i.html

Jest wiele więcej wypowiedzi, niedoszłych matek, więc można się zapoznać z ich opisem traumy, jakiej doświadczają przez całe życie.

Czy aborcja może być usprawiedliwiona?

Zabójstwo dziecka nienarodzonego jest złem i grzechem przeciwko V przykazaniu – nie zabijaj. Nie może być więc usprawiedliwione, żadnymi pobudkami. Jest to okłamywanie samych siebie. Nie ma wytłumaczenia dla odbierania prawa do życia niewinnej istocie, która jak wiemy żyje od momentu zapłodnienia. Jeśli kobieta nie chce wychowywać dziecka narodzonego, może go zostawić w oknie życia lub przekazać do adopcji.  Manifestacje, propagujące usuwanie ciąży, są nawoływaniem do zabójstwa. Każdy ma prawo do istnienia i nikt nie może go podważać. Przeczytamy w Piśmie Św. „Zanim ukształtowałem cię w łonie matki, znałem cię, nim przyszedłeś na świat, poświęciłem cię” Jr 1,5.  Życie ludzkie należy tylko do Boga, który jest jego Stwórcą, a nie do matki. Stanowi bowiem odrębną istotę. Macierzyństwo jest darem, od poczęcia, nie tylko od narodzin. Przedstawianie aborcji jako zabiegu medycznego, jest fałszowaniem prawdy. Nikt nie odbiera kobiecie prawa do decydowania o swoim zdrowiu, ciele i seksualności, a jedynie do zabijania niewinnych istot.

Gdyby się narodziły?

Na świecie zabitych zostało miliony dzieci. Wśród nich z pewnością były takie, które mogłyby wnieść coś dobrego dla technologii, skutecznego leczenia itd. Jest wiele znanych osób, które z założenia miały się nie narodzić, z różnych powodów. Nigdy się nie dowiemy, ilu wynalazców zostało uśmierconych w wyniku zabiegu aborcji. Steve Jobs, właściciel firmy Apple, był dzieckiem niechcianym. Matka po urodzeniu oddała go do adopcji. Po latach odnalazł kobietę, która go urodziła i podziękował, że nie dokonała aborcji. Podobnie sprawa wygląda ze znanymi osobami, które żyją dzięki temu, że ich matki im na to pozwoliły. Wśród nich są: Andrea Bocelli, Cher, Celine Dion, Jack Nicholson, Tima Tebow’a, Cristiano Ronaldo, Jan Nowak Jeziorański. Nie mielibyśmy Papieża Jana Pawła II, gdyby jego matka usunęła ciążę. Dlaczego zatem, jest tak wielu zwolenników aborcji? Czy chodzi o brak świadomości, zagłuszanie własnego sumienia, wygodne życie bez wyrzeczeń i karierę?  Czy próżność, może być powodem do zabicia dziecka, noszonego pod sercem?

Gdzie trafiają ciała dzieci po dokonaniu aborcji?

Dzięki aborcji rozwija się biznes. Przemysł kosmetyczny, produkuje odmładzające preparaty, kremy przeciwzmarszczkowe. Madrycka klinika aborcyjna „Dator” przewozi je bezpośrednio do laboratorium kosmetycznego. https://dorzeczy.pl/tylko-na-dorzeczy/172439/jak-wykorzystac-plody-ludzkie-w-przemysle-kosmetycznym.html

Wykorzystują dzieci nienarodzone również w Szwajcarii. Producent – firma Neocutis, oficjalnie podaje, że do kremów dodawane jest białko z tkanki skórnej pochodzącej od dziecka abortowanego. Koncern wykorzystuje płód płci męskiej. https://prawdaoaborcji.wordpress.com/2011/05/08/luksusowe-kosmetyki-z-usmierconych-dzieci/  Handel ciałami niewinnych dzieci, potwierdza wiele źródeł. Dostępne są informacje, o wykorzystywaniu ich w produkcji szczepionek i to od wielu lat. Można zadać sobie pytanie, czy doczekamy się czasów, gdy aborcja przestanie być stosowana?
AM